Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komunistický svaz mládeže (KSM) je občanským sdružením lidí komunistického smýšlení ve věku 15 až 35 let založeným v roce 1990. Je členem Světové federace demokratické mládeže (WFDY). KSM vydává měsíčník Mladá pravda. Současným předsedou KSM je Milan Krajča. Ve své činnosti KSM úzce spolupracuje s Komunistickou stranou Čech a Moravy.

Dne 18. října 2006 byla zveřejněna informace, že byl 12. října Komunistický svaz mládeže rozhodnutím Ministerstva vnitra rozpuštěn, protože ve svém programovém prohlášení uváděl: „KSM stojí na straně úsilí o revoluční překonání kapitalismu a o nastolení ekonomických - odstranění soukromého vlastnictví výrobních prostředků a jeho nahrazení vlastnictvím společenským - a společenských – zavedení socialistické demokracie - podmínek pro budování socialismu, jako prvního stupně k vytvoření společnosti komunistické, jejíž vybudování je konečným cílem. Tuto snahu vyjadřuje název organizace, kde je pojem komunistický chápán jako označení vize budoucí, vysoce organizované beztřídní společnosti, kde je vláda nad lidmi vystřídána svobodnou správou věcí a řízením výrobních procesů, kde všestranný a svobodný rozvoj každého jednotlivce je základem pro svobodný rozvoj všech“. Podle rozhodnutí Ministerstva vnitra byl tak program KSM v rozporu s Ústavou ČR a s Listinou základních práv a svobod. KSM se proti rozhodnutí ohradil, označil jej za čistě politický akt související s blížícími se volbami a oznámil, že se hodlá bránit soudní cestou. KSČM oznámila, že mladé komunisty podpoří

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Recommendations: how to promote your lenin.estranky.cz

(LatonyaDebra, 26. 3. 2018 18:18)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

XEvil can break 99% types of captchas

(MashaNeirl, 12. 12. 2017 22:21)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

KSM

(Juri, 17. 6. 2009 19:16)

Já zastávám názor,ať si každý myslí a říká co chce,ale nesnáším,když někdo bezdůvodně uráží Komunismus a vyhrožuje nám smrtí. Klidně si uctívejte ten váš zahnilý kapitalismus,ale přijde doba,kdy dělnictvo, rolnictvo a pracující inteligence povstane nastolí zde jedninou demokracii, tak jak to předpověděl Karl Marx.

Re: KSM

(Tomáš Re., 5. 3. 2013 23:22)

Kdo vyhrožuje?Myslím si, že je to naopak..Komunismus vždy pracoval s vyhrožováním!

Re: Re: KSM

(Petr Vyhnánek, 20. 7. 2013 0:57)

Ti antikomunistický mladí jsou taky pěkný zloději,a svině,že Mája

Re: KSM

(corvus, 18. 10. 2013 19:33)

Čechoslovák s hodností maršála a organizátor československého letectva v Británii. Po válce dopadl podobně jako mnozí jeho spolubojovníci: degradovali ho na vojína, zbavili vyznamenání i akademického titulu a několikrát ho odsoudili za vyprovokovaný útěk z republiky postupně na osmnáct a devatenáct let a nakonec na doživotí. Trest si odpykával v nejhorších věznicích. Na svobodu ho dostala až amnestie v roce 1960.

mladí komunisté?

(Marek, 10. 8. 2013 21:30)

Lidi, utopistická ideologie, vymyšlená a umělá metoda, jak násilím přinutit lidi, aby spravedlivě měl každý stejně. NIKDY (!!!) na světě nic nefungovalo a fungovat nebude, když to bude násilím a donucením. Lidi totiž mají rozum a každý člověk je jiný. Nemůžeme to globalizovat, aby všichni měli stejně. Každej má právo na to, co umí a co může nabídnout. KSČM je přiživující se patogen, který jen těží na racionálně impotentních lidech, kteří vidí komunismus jako nějaký lék na současnou krizi. Takže mladí komunisté, vytáhněte si hlavy z řitních otvorů a všímejte si víc principů lidské přirozenosti a chování, než nějakých zjednodušovaných globalizačních praktik :P

tEXT:

(Petr Vyhnánek, 20. 7. 2013 1:06)

Komunisti nejsou žádný zmrdi,akorát jsou jejich mladí trochu přehna ne prudký,a občas jse trochu s tou prudkostí neovládaj,ALE MAJ NÁROK NA NÁZOR JAKO KÁŽDÝ JINÝ !!!

Text:

(Petr Vyhnánek, 20. 7. 2013 1:01)

1SYPeugeot patří vzdáleným příbuzným,pokud vám ho berou,řekněte na šemu rodinnýmu právníku,a vrátí vám ho !!!

Text:

(Petr Vyhnánek, 20. 7. 2013 0:55)

Prah Lenka kurva,Máj zloděj !Fab Ambiente Dízl

Dobrota Socialismu a Komunismu

(lenin, 3. 7. 2011 10:52)

Nechápu,proč Vás-KOMUNISTY-tolik všichni uráží.Tolik dobra,které po celém světě roznáší Socialismus a Komunismus,ta všeobjímající posvátná záře.Ó nevím jak dále vyjádříi svůj milující vztah k Leninovi,Stalinovi,Gotvaldovi,Ce-Tungovi,Paroubkovi,Ráthovi...
O Socialisme vrať se...
Ano osvíčenče už aby se vše vrátilo pracujícímu lidu,s povděkem vzpomínám na Socialismus před 30-ti lety,kdy po mé usilovné 4 hodinové práci jsem byl ve 12-13 hodin každý den doma a mohl se věnovat rozjímání o vyspělé Komunistické společnosti,kde nebudou peníze a všichni si budou brát podle vlastních potřeb-no tenkrát,přiznám se,myslel jsem na komunistické ženy..No dnes by mě už spíš zajímalo to jídlo zdarma.

S pozdravem Komunismu čest-hlavně ať je co nejdál

Re: Dobrota Socialismu a Komunismu

(František, 7. 10. 2011 13:31)

Že ale podstata hmotných výsledků spočívá na manuelní práci obyčejného člověka, dělníka, to Vám nevadí, že ?

Re: Re: Dobrota Socialismu a Komunismu

(:D Tomáš.Re, 5. 3. 2013 23:19)

Krásně setřel!:D

XxX

(Tomáš Reitinger, 5. 3. 2013 23:16)

Stalin byl větší vrah, nežli Hitler a to i když počítáme pouze 2 sv. A podle mě jste blb bez rozumu historie...Kdy obdivujete všechny komunistické zrůdy...

SMRT RUDÝM HAJZLŮM!

(STANISLAV VODIČKA Z BRNA, 15. 1. 2009 14:57)

Bohužel tzv.sametová revoluce v listopadu 1989 byla pro rudý doopravdy sametová.Bylo to předání moci za to že se nikomu z nich nic nestane.Ale vážení komunismus u nás pokračuje ale v jiné podobě.Komunisti přešli do ekonomické sféry privatitovali a jsou z nich velcí kapitalisti!
Plno vysokých pohlavárů je v ODS,ČSSD atd u nich nejde o žádnou víru v komunismus ale o koryta a kariéru.Tento typ lidí chce být u moci a koryta za každého režimu a taky se jim to daří,pro ně komunismus,nacismus,fašismus,nebo schopnost lést do prdele světové velmoci(je jedno které,hlavně že můžou být u moci a koryta)to vše je jen maska a přispůsobivost době která preferuje nějakou ideologii ať politickou nebo náboženskou.Boužel komunističtí zločinci se u nás mají dobře a mají krásné důchody a někde ještě jsou u moci jako soudci atd.Bohužel žijeme stále v komunisticko-odesacko-socanským bordelu zvaným Česko!Tento typ komunistů je nebezpečnější než debilci v KSM nebo KSČM.Ale jak ti první tak druzí jsou nebezpeční a měli by být vyhlazeni jako krysy a potkani je to vřed na těle našeho národa.Smrt Komunistickým hovadům!Jednou tady bude režim že za hlásání své zkurvené ideologie je budeme posílat do tábora na převýchovu!Es kommt der Tag!!!!
Pro rudý čuráky přeloženo-jednou přijde den kdy se s vama nebudeme srat a všichni půjdete do prdele!
Budu rád když mi nějaký rudý čurák napíše.
Stanislav Vodička z Brna
SKYPE standa740
MAIL stanavoda@seznam.cz

Re: SMRT RUDÝM HAJZLŮM!

(František, 7. 10. 2011 13:43)

Pane. Být takhle sprostým, to není normální. Buď se Vám něco stalo (někdo Vám velice uškodil) nebo jste nemocný. Posuzujte prosím vždy podle toho, kdo se jak chová a to konkrétně. Nic nezatracujte paušálně. Většina lidí má dobrý úmysl a jde jen o to, jak vyslechneme jejich argumenty. A pokud se týká přeběhlíků, kteří jsou nyní v jiných stranách, ti nikdy nebyli komunisty v pravém slova smyslu, to jest: byli a zůstanou vyžírky. Komunista chce pouze dobro pro všechny, excesy také odsuzuje. Buďme v klidu.

Re: Re: SMRT RUDÝM HAJZLŮM!

(GEN-, 26. 2. 2013 14:26)

Komunista chce hlavně dobro a moc pro sebe. Všude kde se kdy komunisté dostali k moci došlo k systematickému vyvražďování lidí kteří byli komunistům nepohodlní. Můžete se zaklínat jakýmkoliv dobrem pro všechny, historická zkušenost ukazuje že i monarchie byla lepší než komunismus. Historie zcela jasně ukazuje komouše v tom pravém světle.

hnusné komunistické svině,

(Franta, 28. 1. 2013 2:55)

copak nechápete, že jste pouhými loutkami obřezaných hrdlořezů?
že jim pomáháte postupně ničit vlastní národ?
vaše debilita a případný oportunismus vás ale neomlouvají, budete zadupáni do země i s těmi, jimž více či méně vědomě posluhujete, s židobolševiky...
...až pohár hněvu přeteče,

Spal

(Vojtěch, 14. 11. 2012 23:11)

Musíme doufat, že vás již brzy na ty kandelábry rozvěsíme., než bude zase pozdě.

zmrdi

(človek, 8. 4. 2011 8:17)

komousi jsou zmrdi a vrazi